Home

Začala jsem brát antikoncepci a špiním

Začala jsem brát antikoncepci, poruchy menstruace Dobrý den, začala jsem brát svou první antikoncepci (Logest), po prvním platu se menstruace dostavila hned 1. den po vysazení, ale teď druhé plato jsem ani nedobrala (zbývaly asi 3 tablety) a začala klasická menstruace. Jednalo se o 25.den cyklu. Tabletky jsem v průběhu nezapomněla Je mi 17, začala jsem poprvé brát antikoncepci (lindynette 20). Mám problém s tím že mám slabší krvácení a špiněni. Pan gynekolog,mi řekl ze to je to normální.Mám stálého přítele, tomu to nevadí, ale me bohužel ano začala jsem brát antikoncepci a již dvanáctý den špiním. Doktorka říkala, že se to během 3 měsíců všechno dá dohromady, ale ráda bych se vás zeptala jak dlouho vám trvala tahle fáze špinění, už toho mám opravdu dost. Předem díky za odpovědi. Ahoj bohužel doktorka má pravdu Ahoj maminky, beru antikoncepci a dneska večer jsem začala špinit a vůbec nevím proč. Nevíte z čeho by to mohlo být? Nevím zda mám jít raději na gyndu. Děkuji za radu - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních Měla jsem pohlavní styk s komdomem 20.6 (asi jsem měla ovu). MS mi přišla místo 3.7 již 28.6. Hned ten den jsem začala brát antikoncepci Lindynette 20 a dnes ještě špiním ( což je už 12 dní). Tt jsem si dělala 3x a vše byli negativní. Myslíte si, že by to mohlo být tím, že jsem po 2 letech začala brát HA? Poraď te prosí

Dobrý den, začala jsem brát mou první antikoncepci v 1. den mens. přestala jsem mít mens. ale druhý den jsem jí zase měla, a tak je to už několik dní. Vždy když si vezmu HA tak krvácení přestane a druhý den zase krvácím. Chci se hlavně zeptat jestli jsem chráněná v tu dobu co krvácení přestane Jsem 10.měsíců po porodu a asi před 14-ti dny jsem začala zase brát HA Harmonet. Jelikož jsem ale měla neustále menstruaci nepravidelnou,tak jsem usoudila,že bych tím pádem nikdy HA nenasadila,tak jsem si vzala první pilulku při prvním špinění Začala jsem užívat antikoncepci a po menstruaci špiním. Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Začala jsem poprvé brát HA Lindynette 20 a stále po menstruaci špiním, v příbalovém letáku psali, že je to příznak, že si tělo zvyká na HA. Děkuji za odpověď Skákalová

Ahoj, mám takovou poměrně známou otázku, ale radši se na to stejně zeptám.. V úterý (1.den menstruace) jsem začala brát antikoncepci (je mi 19) a od tý doby mi menstruace neskončila, ani se nezmírnila a to už je čtvrtek, takže 9.den. Antikoncepce se jmenuje Mistra, mají pomoci i s pletí, takže je asi nějaká vysokohormonální. . Dočetla jsem se, že někdy je normální. Brala jsem je 3měsíce a v pohodě, ale před 14dni jsem začala brát další platíčko a mam neustále menstruaci. Myslíte, že mi antikoncepce nesedí?? Mam jí vysadit a čekat až ji budu mít pravidelnou. Tutu antikoncepci jsem začala brát po porodu.Děkuji za brzkou odpověď a přeji pěkný den

Ahoj holky, jsem 2 a půl měsíce po porodu a začala jsem brát antikoncepci Sunya. Před nasazením tablet jsem měla první menstruaci po porodu, která trvala normálně 6 dní. Pár dnů po nasazení jsem dostala zase menstruaci, která už ale trvá 14 dní a je docela silná Některé ženy začnou hormonální antikoncepci užívat jiný než 1. den menstruace, případně i mimo menstruaci. Důvodů nebo příčin tohoto počátku užívání antikoncepce může být několik. Např. možnost pozdějšího počátku užívání antikoncepce je uvedena přímo v příbalovém letáku Dobrý den, beru svou první antikoncepci... Začala jsem jí brát ve čtvrtek 11. 9. v první den menstruace tak jak jsem měla, v neděli 14.9. jsem si jí také vzala, ale 20 minut poté co jsem si pilulku vzala jsem musela jít na záchod, protože mě přepadla stolice Dobrý den. Nedávno jsem začala brát hormonální antikoncepci. Začala jsem ji brát první den menstruace. Už ji beru skoro tři týdny a stále mám chvílemi menstruaci a chvilemi jen špiním. Mamka říkala, že to je normální, že si tělo na antikoncepci musí zvyknout. Je to opravdu normální Dělala jsem si těhotenský test a vyšel negativní. Navíc nevím zda se opravdu jedná o pravou menstruaci. 28.den cyklu poté co jsem začala špinit jsem začala brát antikoncepci Minervu. Doufám, že jsem neudělala nějakou chybu a neměla jsem s braním antikoncepce ještě počkat. Děkuji za odpově

Začala jsem brát moji první HA Prvni tabletku jsem si vzala první den MS a to 3.2 , takže dnes je to 14 tabletka. Když jsem v sobě měla 7 tabletku , měla jsem sve KRÁSNÉ poprvé ( udělal se do mě - přeci už může tak proč mu to nedopřát ) no a tak to šlo dál a dál Jenže jde o toto. MS mám obvykle 5-6 dnů Dobrý den,začala jsem brát 2 měsíc antikoncepci ayreen a špiním i trochu krve a potom hnědý výtok.Chtěla bych se zeptat,kdy ten vytok zmizi.Nosim intimky,ale je to nepříjemné.Diky za odpověď.Ucítím.. Dobrý den. ráda bych se zeptala. 8 let beru antikoncepci Cilest a posledního půl roku špiním. Ráda bych se zeptala jaký druh prášků bych měla brát abych nešpinila a v průběhu cyklu. Zkoušela jsem je i vyměnit ale zase jsem se k nim vrátila a pořád špiním dál. Předem děkuji. Zde je každá rada na dálku drahá

Krvácení při antikoncepci uLékaře

Vše bylo v pořádku, ani jsem nešpinila nic, jen se mi strašně zhoršila pleť, nedalo se to vydržet, tak jsem šla k doktorce a ta mi předepsala Jeanine, také bez pauzy. Po této antikoncepci se mi pleť hodně zlepšila, ale od té doby, co tuto antikoncepci užívám kontinuálně, občas malinko špiním V příbalovém letáčku jsem se nikde nedočetla, kdy začíná antikoncepce fungovat. Chtěla jsem se tedy zeptat, pokud jsem pilulku užila v první den menstruace, jsem tedy chráněna ihned? Jedná se o první cyklus užívání, v něm je možno hormonální antikoncepci nasadit dvěma způsoby: 1

Špinění - antikoncepce - Diskuze - eMimino

1. Antikoncepci jsem začala brát o 4 dny později, při nechráněném pohlavním styku to příteli na začátku trochu ujelo. Dostavila se sice menstruace, ale mám pocit nafouknutého břicha. Odpověď: Pokud se dostavila menstruace, je těhotenství nepravděpodobné, ale pokud chcete mít jistotu, udělejte si tak za týden těhotenský.
  2. Přečtěte si rady a zkušenosti na téma Špinění po vynechání čtyřdenní pauzy při užívání antikoncepce yaz. Jsem brát antikoncepci mimo cyklus, tedy někdy
  3. Chci se zeptat,poprvé jsem začala brát antikoncepci, beru sunya ale brala jsem prášky ne podle dnu, nekdy jsem se strefila ale až potom co jsem zjistila ze na druhý straně to je podle dnů, prej má každý prášek svůj účinek, hrozí tím otěhotnění? prášky jsem brala poctive v danou hod.akorát ne podle dnů,jak jsem to.

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě. Vtipná hláška má 58.98 % z 8 hlasů. Pošli hlášku: @ Náhodné vtipné hlášky. Nemusí pršet, stačí když bude sucho. Vtipná hláška má 18.30 % z 4 hlasů. Pošli hlášku: @ Hádka s ženou je jako koncert známé kapely.. Antikoncepci jsem začala brát dřív Dobrý den, Chtěla bych se zeptat na něco ohledně antikoncepce. Gynekolog mi předepsal antikoncepci s tím, že ji mám začít brát první den menstruace. Asi týden po návštěvě jsem si vzala první prášek, protože jsem si myslela, že mi začala menstruace. Prášek jsem si vzala i druhý den. Dobrý den, minervu jsem již brala a vím jak se má brát, jenže je problém v tom, že jsem začala špinit tak jsem si vzala prášek s tím že menstruaci dostanu ten den nebo další, jenžě už je to 3. den a ještě nic a jenom špiním, tak se chci zeptat jestli je to hodně vadí že už ty prášky beru a jestli budou vůbec.

Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár otázek ohledně antikoncepce Jangee 0,03.Je to moje první antikoncepce a v příbalovém letáčku se sice psalo, že se má začít brát první den menstruace, ale protože jsem recept dostala až cca 10. den (od prvního dne menstruace), začala jsem ji brát zrovna Dotaz: Dobrý den, zkoušela jsem antikoncepci,která mi nesedla tak jsem jí přestala brát a zkusím jinou,dnes jsem začala silně krvácet ( novou si vzít první den menstruace) a mám ještě počkat do termínu kdy mi začíná menstruace to je za týden nebo si tu novou mám vzít už dnes?Je to čtvrtý den,kdy už neberu tu co mi nesedla

Ahojky všem, v 16 letech jsem začala brát HA Pramino(problémy s akné jsem před HA neměla). Vysadili mi ji doktoři, když jsem šla na operaci Apendixu a tady začal problém - akné po celém obličeji. Znovu jsem začala užívat HA v 18 letech právě kvůli akné, doktor mi dal HA Loette 06.10.2020 18:39:39 Měla jsem těžký, cystický akné, antikoncepci jsem začala brát jen kvůli tomu.Pokud jí ještě nebereš, gynekologovi určitě zdůrazni, že chceš antikoncepci určenou na akné ;) jinak účinky byly vidět tak po 3 měsících nejdřív - ale za to čekaní to stojí Já otěhotněla 3 měsíce po ukončení antikoncepce a po porodu jsem ji zase začala brát, opěvovala výhody antikoncepce Jana. Antikoncepci beru od 17 let a nemůžu si ji vynachválit. Vyhovuje mi kratší a méně bolestivá menstruace, která dříve byla hodně nepříjemná, napsala další ze čtenářek

Špiním, i když beru antikoncepci

Dobrý den mám problém, začla jsem cca 5 dní po menstruaci špinit, ale je to takové divné, jeden den špiním, druhý ne a další den zas :-/ Nemůže to být tím, že jsem přestala brát antikoncepci Novynette, balení jsem dobrala, ale už jsem si nešla pro další Dva měsíce jsem vynechala antikoncepci Jeanine. Nyní jsem ji nasadila, ale až 8. den cyklu. Navíc teď necelých 14 dní užívám Zolpidem Rathiopharm na nespavost, čtvrt nebo půl tablety. K tomu mám asi 5 dní virózu a posledních 9 dní mě pořád silně bolí hlava. Přes den bývám velmi unavená a cítím se malátná je mi 18 let. V únoru jsem začala brát antikoncepci Mistra, kterou mi doporučila paní gynekoložka po vyšetření. Od začátku března nemám menstruaci. Těhotenský test jsem si dělala 3x. Všechny vyšly negativně. Váhu mám na svůj věk v normálu. Bojím se, že bych v budoucnu mohla mít problém otěhotnět

Divná menstruace při nasazení antikoncepce Maminkám

1. Dobrý den, nedávno jsem začala brát antikoncepci Yosefinne a k tomu jsem si jeden den dala Medrol. Pár dní po konzumaci Medrolu mě začala bolet noha a nejspíš se vytvářet krevní sráženina, takže jsem vysadila antikonepci, jak doktor doporučoval, a v rámci asi 12 dní mě noha přestala bolet
  2. Dobrý den,chci se zeptat,po půlroce jsem měla pohlavní styk s novým partnerem - po styku jsem začla krvácet a od té doby špiním pořád( slabé krvácení),chci se zeptat co to znamená,antikoncepci beru Jangee asi rok a za 5 dnů mám začít brát bílé pilulky.Děkuju za odpověď
  3. Před dvěma měsíci jsem začala brát svoji první antikoncepci Loette, v prvním měsíci jsem permanentně špinila a v druhém se přidalo nechutenství,podrážděnost a extrémní přecitlivělost, hrozná únava a poruchy spánku, což mi hodně narušuje můj osobní i profesní život, tak jsem navštívila gynekoložku s prosbou o změnu a ta mi tedy navrhla Dienille, po této.
  4. Antikoncepci jsem začala brát dřív: Petii - 6.11.2015 6:55:36 Dobrý den,Chtěla bych se zeptat na něco ohledně antikoncepce. Gynekolog mi předepsal antikoncepci s tím, že ji mám začít brát první den menstruace. Asi týden po návštěvě jsem si vzala první prášek, protože jsem si myslela, že mi začala menstruace

antikoncepce - Gynekologické potíže - iDNES

krvácení při nasazení antikoncepce Doktorka

V 16ti jsem začala brát antikoncepci a cysty zmizely, nastoupily však velmi časté záněty močového měchýře (6× do roka antibiotika)ve 22 začali fest problémy s břichem - myslela jsem si, že zažívací - po čtvrt roce fest bolestí a 8 ztracených kilo jsem se po kolonoskopii opět dozvěděla, jak jsem zdravá a ať víc. Dobrý den prosím chtěla jsem se zeptat po delší době jsem začala brát antikoncepci KATYA poslední prášek jsem brala 7.6 menzes se dostavila 9.6 nechraneni sex byl 11.6 a od 12.6 mi nasadili antibiotika Amoksiklav 625mg po 8hodinách chtěla jsem se zeptat jaká je možnost křížení těchto prášku a nechraneni sex HA bych měla. Tuším ve 12 letech jsem dostala první menstruaci, což bylo to nejhorší, co jsem kdy zakusila (má máma říkala.. A také jsem si nechala předepsat antikoncepci ( Yosefinne), nikdy jsem žádnou nebrala. Pilulky jsem začala brát hned první den menstruace, ale ta mi už skončila a 4 dny špiním. Je to normální Mononukleózy jsem se zbavila celkem rychle, a tak jsem asi po 3 měsících zase začala antikoncepci brát. Podruhé jsem antikoncepci vysadila ve 24,5 letech, protože jsem dlouho neměla přítele, ani žádný sex, a tak jsem si říkala, že by to mohlo být dobré, že bych třeba zhubla Téma: Začala jsem brát antikoncepci o den dřív. 12.07.2011 09:48 Uživatel: tynuska. Odpovědí na téma: 4 Text: Dobrý den,omylem jsem začala nové plato antikoncepce o den dřív, než bych měla. Uvědomila jsem si to dnes - po třech dnech, co s tím? Mám dobrat plato a pak si vzít prášek navíc z plata nového

Špiním - poradna, diagnózy - Tvojedoktorka

Dlouhá menstruace při antikoncepci - Poradna pro ženy a

Já jsem brala Depo Proveru rok a pul,ze začátku jsem byla nadšená že nemám menstruaci,že mi jako kuřačce neotékají nohy jako při jiné antikoncepci,ale už po pul roce se mi žačala motat hlava,skoro každý den,hlavně dopoledne.Vubec jsem to nejdřív Proveře nepřipisovala,ale opak je pravdou.Už jsem ji přestala brát a. Je mi 23 let a již 5 let užívám hormonální antikoncepci CILEST. Dosud jsem s ní neměla problémy, všechna vyšetření byla v pořádku, na můj dotaz, zda mám změnit antikoncepci na jiné pilulky mi má lékařka řekla, že pokud mi nedělají problémy, není třeba Před pár týdny jsem vám přiznala, že vysazuji hormonální antikoncepci a překvapilo mě, kolik jsem dostala pozitivních reakcí, rad a tipů ☺️ Slíbila jsem, že se s vámi o dojmy po nějaké době podělím, a myslím, že přišel ten čas Je to pět týdnů od vysazení a pozoruji první změny - hlavně teda co se pupínků týče Ty se mi vylouply nezvykle kolem. můžu otěhotnět když beru již osm let antikoncepci a ted jsem začala brát terbinafin actavis. 27.11.2017 - martinečka Dobrý den, krvácím slabě (špiním) v polovině cyklu.U lékaře jsem byla, u cizího, můj má dovolenou.Vyšetřil mne, řekl, že to může být ovulační krvácení a napsal mi cyclo 3 fort. Beru od včera.

antikoncepce - Gynekologická poradna - iDNES

Po návratu z Anglie už jsem začala brát HA Minerva, asi 2 měsíce se mi akné nelepšilo a možná i zhoršilo. Ale potom si mi akné dost začalo zlepšovat, tak jsem dál brala HA 2 roky a tento rok v únoru jsem ho vysadila, ale menstruaci jsem dostala jednou a pak už ne. Musela jsem na vyvolávací injekce mám menší problém a hledám radu. Beru HA, nicméně jsem si omylem pauzu na menstruaci prodloužila o dva dny a pilulky začala brát až 20.6, poté jsem měla 22.6 pohlavní styk. Dnes jsem si pro jistotu skočila ke gynekoložce pro postinor a beru antikoncepci dál

Po porodu dcery jsme se s manželem dohodli, že antikoncepci již brát nechci a budeme se chránit pouze kondomem. Jenže po zkončení kojení (7měsíců) jsem začala menstruovat, a od té doby jsou problémy, měsíčky se objevovali se stále zkrácenějším cyklem, proto jsem zašla ke svému gynekologovi, ten dal prášky na oddálení Teď jsem začala od pondělí brát antikoncepci Mistra, pač jsem dostala menstruaci, což už je 6 dní, ale ty bolesti jsem neskutečný, už nevím co si vzít, kroutím se jak žížala, je to ještě horší než před operací v prosinci. Nezabíra Novalgin, Algifen, Ibalgin Rapid, ani Aulin. Budu ráda za jakoukoliv informaci Ahoj. Já jsem vysadila antikoncepci už v září 2010. Pak jsem taky měla zpoždění, ale test negativní. Doktor mě udělal hned různá vyšetření a přítele poslal na spermiogram. Utrogestan jsem brala jen chvíli, ale clostilbegyt jsem brala od ledna 2011 do dubna 2012. Zkončila jsem u 2-0-2. Ale pořád nic

Antikoncepce a dlouhá menstruace - Diskuze - eMimino

Monika: Dobrý den, skončila jsem 6tinedělí a moje gynekoložka mi napsala antikoncepci Azalii. Váhám, jestli antikoncepci začít vůbec brát, protože před otěhotněním jsem brala antikoncepci dlouhodobě (10 let) a po vysazení nám trvalo rok otěhotnět Žena začala brát antikoncepci: TOTO jí způsobila na tváři! Od. Marek M. 555. Sdílejte. Facebook. Nic se však nezměnilo: Moje sebevědomí velmi utrpělo. Nechtěla jsem ani vycházet mezi lidi nebo být na fotkách. Hodně jsem plakala, protože jsem nikdy v životě neměla s akné problém, napsala na sociální síti..

Dobrý den, jsem 2 měsíce po porodu(císařský řez). Nekojím, a začala jsem již brát antikoncepci. Teď jsem na konci prvního platíčka(zbývá mi dobrat cca 4 tabletky), a poslední 4 dny krvácím a špiním v různých intervalech(celý den bez krvácení a špinění, poté se objeví trošku a zase třeba celý den nic).Bolesti nemám, jen cítím, že je podbřišek trošku. pokusím se stručně vysvětlit můj problém: Rok jsem pravidelne brala antikoncepci. Tu jsem ale vysadila,protože nebyl důvod ji brát, ale za dva měsíce jsem ji začala brát znovu. Trošku se mi to celé rozhaprovalo, takže se první měsíc MS opozdila o pár dnů, ale druhý měsíc nejmín o 14 dnů

Já jsem hormonální antikoncepci brala dlouho a nedělala mi moc dobře.... zobrazit příspěvek: Vysazení antikoncepce. Založila: Denisa, 17. 06. 2013 22: 15. 12. 2013, 18:44 Dobrý den, je mi 15 let a před měsícem a něco jsem začala brát svou první antikoncepci.. Prosím pane doktore, mám dotaz. Moje vnučka 16let -začala brát antikoncepci Minervu, užívala ji čtyři měsíce, každý druhý týden krvácela /7 dní jako při menstruaci/. Nyní užívá Lindinette první měsíc a celou dobu krvácí /první dny špinění, další krvácení vkuse/ Dobrý den, beru antikoncepci a nevím, jestli jsem si včera večer vzala prášek. Takže nevím, jestli si mám vzít dnes dva. Chci si vzít jeden, jako vždy, ale bojím se, jestli to nevadí, jestli jsem si ho včera opravdu nevzala a dnes bych si vzala klasicky jen jeden

V lednu 2017,jsem si jí nechala vyndat,neustále jsem špinila.V dubnu 2017 jsem přestala menstruovat,paní doktorka mi řekla, že mám ztenčenou sliznici a i podle výsledků krve, jsem v přechodu.V srpnu 2017 jsem opět začala menstruovat.Vrátilo se mi hodně silné a velmi bolestivé krvácení.V lednu 2018 jsem podstoupila kyretáž. Dobry den, mám takový dotaz. Od 5. 8. jsem přestala brát antikoncepci po 6ti letech. S přitelem bychom chtěli miminko. Během té doby co neberu menstruaci jsme měli nechráněný pohlavní styk. Teď mám opožděnou mentruaci už 14 dní. Těhotenský test jsem si dělala minulý týden a byl negativní. Už pár dní je mi divně Když jsem se ji rozhodla přestat brát, tak bylo vše v pořádku asi 8-9 měsíců, ale poté jsem začala mít menstruaci jednou za 14 dní a následně 14 dní v kuse. Doktorka mi napsala antikoncepci, která způsobila, že jsem měla menstruaci 29 dní, poté 6 dní pauza a pak zase dalších 14 dní

Ahoj holky před dvěma měsíci jsem samovolně potratila, byla jsem na kyretáž a po té už jsem měla dvě menstruace a bylo vše ok ale ted mi MS nechce zkončit, normálně mi to trvá tak 8 dní max. Stále špiním čím to může být? na Moje těhotenství.c Já začala brát antikoncepci dříve než ty a v 26ti letech jsem ji přestala brát, už jsem do sebe nechtěla cpát takové svinstvo, když jednou budu chtít mít děti. Prášky neberu už rok, zhoršila se mi trochu pleť a přibrala jsem 7kg, jinak zatím žádné problémy nepociťuji. :-) Odpovědět Smaza

A tak jsem se chtěla zeptat jestli náhodou nevíte co s tím. A jestli bych měla zajít k doktorce aby mi dala nějakou injekci nebo prášek. A od začátku tohohle měsíce (Prosinec) jsem začala brát antikoncepci a doufala jsem že se mi vrátí, ale nevrátila tak se chci zeptat jestli nevíte co s tím mám dělat Co když jsem gynex brala 4 týdny v kuse? 30. srpna 2020 Dobrý den, zapomněla jsem se podívat, kdy jsem začala brát gynex a dnes jsem zjistila, že kapky beru 4 týdny. Samozřejmě, že nyní přestanu. Jen se chci zeptat, co se může stát, když jsem je brala o týden déle? Děkuj Palec nahoru 0 Palec dolů Odpovězen Veřejné Veřejné Soukromé Anonymní dotaz 2.7.2015 Dobrý den pane doktore, 1,5 roku jsem brala antikoncepci Softine, pak jsem ji půl roku nebrala. Začala jsem jí opět brát asi před rokem a poslední tabletu jsem měla 5.4.. Menstruaci jsem měla od 10.-14.4.(další plato už jsem tedy nebrala) a další menstruace [

• Králík recepty.
  • Joint z cigarety.
  • Mayflower.
  • Audi a8 bazar.
  • Jezevcik vysocina.
  • Wellness & spa matangi.
  • Kevin richardson backstreet boy death.
  • Amsterdam shop drogy.
  • Okružní pila makita hs7601.
  • Kendama.
  • Create your google account.
  • G7 akord ukulele.
  • S laskou vincent brno.
  • Sorghum wiki.
  • Den co den text.
  • Menstruační kalíšek lunette recenze.
  • Tasticky plnene.
  • České barokní stavby.
  • Ram test windows 10.