Home

Ultrazvuk 4tt

4. týden těhotenství. MUDr. Jarmila Halová Babyonline.c

Ultrazvuk je periodická změna tlaku v prostředí s frekvencí vyšší než horní hranice lidského sluchu, tedy vyšší než 20 kHz. Ultrazvukové kmity lze vytvořit třemi typy generátorů: mechanickými (malé ladičky, píšťaly: malá frekvence a výkon) Dobrý den, mezi doporučená ultrazvukový vyšetření v těhotenství patří také mimo jiné ultrazvuk miminka mezi 20.-22.týdnem těhotenství, který provádí certifikovaný lékař a je právě zaměřen na srdce a jeho vady. Vyšetření není primárně hrazeno pojišťovnou, avšak některé pojišťovny jej v různé finanční. Ahoj holky, včera jsem byla na ultrazvuku. Spočítala jsem si, že bych měla být 5+1. Byla však vidět jen dutinka a doktor říkal že je to tak 4+1. Tzn. o týden míň, než bych měla být. Bojím se, že dutinka neporoste a pokud by rostla, tak že nebude vidět embryo. Máte někdo zkušenost s tím, že by dutinka nerostla? Je to moje druhé těhotenství, první nevyšlo z důvodu. 4. týden těhotenství Co se děje s maminkou? Konec 4. týdne je obdobím, kdy očekáváte (nebo neočekáváte) menstruaci. To, jestli došlo k oplodnění, dosud nevíte. Známky časného těhotenství většinou splývají se změnami, které označujeme jako premenstruační syndrom, ten je spojen s výkyvy nálad, bolestmi hlavy či zad, pocity plnosti břicha, zvětšením.

V šestém týdnu je už na ultrazvuku patrný gestační váček. Foto z diskuze Srovnání fotek z ultrazvuku.. Příznaky těhotenství v 6. tt. Tento týden už se mohou objevit první příznaky těhotenství. Šestý týden těhotenství se často projevuje nevolnostmi nebo zvracením, dále žena pociťuje únavu, ospalost, častější nucení na močení či nadměrné slinění Electric Medical Service, s.r.o. - prodej a servis zdravotnické techniky. Společnost Electric Medical Service, s.r.o. je výhradní zástupce světového výrobce zdravotnické techniky - General Electric Medical Systems v oblasti prodeje a servisu RTG a ultrazvukových přístrojů. Již od roku 1995 dodáváme ultrazvukové přístroje do státního i nestátního sektoru Firma ULTRAZVUK, s.r.o. byla založena v roce 1996. ULTRAZVUK, s.r.o. se systematicky zabývá ultrazvukovými zařízeními. Stěžejním programem jsou ultrazvuková zařízení primárně určená na odmašťování a čištění pro mnoho odvětví průmyslu, služeb a zdravotnictví Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se v 11. tt. dělá vaginální či abdominální ultrazvuk. Děkuji za odpověď Ultrazvuk na konci 4tt. Otázku položila: Urtica 8.7.2014 21:35. Ahoj, byla jsem dnes na uzv (pravděpodobně 14 DPO) a zatím nebylo vidět nic - kromě vysoké sliznice. Máte s tím někdo zkušenost? Mám se bát, nebo je to normální? Děkuji

4tt ultrazvuk VP4D ultrazvuk20+6tt (potřetí) - YouTub . 4D ultrazvuk 21+5 tt. GENESIS 3D Ultrazvuk 14 nedelja i 19 nedelja 3D Ultrasound 14 week and 19 week. Jak se v medicíně využívá ultrazvuk? Jako ultrazvuk se označuje mechanický kmitavý pohyb pružného prostředí (mechanické vlnění), jehož frekvence je vyšší než 20 kHz, tedy vyšší než horní mez slyšitelnosti lidského ucha. Od běžných slyšitelných zvuků se tak ultrazvuk liší pouze svou vysokou frekvencí Náš 1. ultrazvuk v 6+4tt :) Tak jen doufáme, že se z té prodloužené bublinky nevyklube dvojcatko :D. Kateřina Jelínkov.

Ultrazvukové čističky domácí, laboratorní i velké čistící sestavy Dobrý den pane doktore. Můžu se zeptat jak důležité je ultrazvukové vyšetření ve 12tt? Já jsem nyní na začátku 12tt. a ultrazvuk mám dělaný na začátku 9tt, to pan doktor jen změřil délku embrya a potvrdil akci. Na další ultrazvuk jsem objednaná až na únor, to budu v cca 19tt. Trápí mě ještě jedna věc, v létě jsem prodělala zamlklý potrat 7+4tt - Maminky a tatínkové diskutují na webu Rodina.cz. Přidejte do diskuze své rady a zkušenosti Mám tedˇstejný problém jako zakladatelka. Byla jsem na ultrazvuku poprvé 6+4tt a viděl jen maličký prázdný gestační váček o velikosti pouhé 7,5mm a řekl mi, že je to moc malé, že by to mělo mít tak 20mm. Vzal mi krev a HCG bylo 9916 což se mu zdálo být v normě Dobry den, prosimvas odpovida muj ultrazvuk zhruba 25 dni od oplodneni tudiz 5+4tt? A jeste jsem se chtela zeptat co je ta bila tecka iprostred gestacniho vacku a jestli jde otehotnet i z preejakulatu ikdyz byl sex 4minutovy po minite uz ochabl penis a nechtel stat, nedoslo k ejakulaci, a predtim 14hodin nebyla sexualni aktivita sexualniho partnera. Plus jsem mela 4dny zpozdeni , posledni ms.

4. týden těhotenství Maminkám.c

Rehabilitace a fyzioterapie Rentgen, ultrazvuk a CT Sportovní medicína Stomatologie (zubní) Zobrazit všechny obory. Kontakty; Kariéra; Pro profesionály. Pro lékaře. Laboratorní služby Prostory k pronájmu Odkup praxí. Pro zaměstnavatele. Pracovnělékařské služby Prémiová péče. O skupině EUC. Informace pro. Kdy žena ultrazvuk podstupuje. Prvním ultrazvukem zhruba v 6. týdnu je ověřeno těhotenství. Druhý ultrazvuk absolvuje maminka v 11.-14. týdnu, cílem je zachytit případné riziko vývojových vad a stáří plodu. Třetí vyšetření provádí lékař v 18.-23. týdnu těhotenství, kdy opět velmi důkladně zkontroluje plod Ultrazvuky našich těhulek. UTZ - 8+4TT « » ← Předchoz Ahoj holky. Dnes jsem 10+5tt. 22.prosince máme jít na ultrazvuk to bych měla být 11+4tt, jestli dobře počítám. Nemáte prosím některá fotky vašeho miminka o které by jste se podělila? :) Myslíte,že už třeba bude možné odhadnout pohlaví? Ani nám n.. Otázka. Dobrý den, nyní jsem v 19+4tt. a můj doktor mi řekl ať si dojdu na echo fetu. O co se vlastně jedná? Na doporučení paní doktorky z genetiky, mám jít na genetický ultrazvuk, když to mám takhle indikované, tak neměla bych mít nějakou žádanku

Ta první byla v chebské nemocnici, kde se lékař pokoušel o ultrazvuk ve 4.tt a přesvědčoval mě, že když nic nevidí, jedná se nejspíš o mimoděložní těhotenství a sestra mi vnucovala, že moje špinění je přicházející menstruace. Naštěstí jsem na jejich řeči nedala a myslela jsem si své Bylo to hned ze začátku 4tt - začala jsem špinit a měla jsem strašné bolesti, jako kdyby se mi svírála děloha, tak jsem šla do nemocnice, kde mi vzali krev a hCG mělo malinko 40. Doktorka mi řekla, že asi potracím, nešla jsem na revizi dělohy nic, poté jsem šla na odběr ke své gynekoložce a ta mi na druhý den sdělila. 4. týden 3tt+1 - 4tt+0: Menstruace se nedostaví. CCA 9 - 14 DPO má žena pozitivní těhotenský test. 7-9 DPO se embryo nejčastěji uhnízdí v děloze. Začíná se produkovat HCG. Dítě 0,1 - 0,2mm. Doktor může těhotenství potvrdit z krve - ověří HCG. Lze provést i jako samoplátce. 5. týden 4tt+1 - 5tt+ Formování částí těla a otisků prstů, začátek mozkové aktivity a dokonce i první okamžik, kdy pocítíte své miminko Všechny tyto milníky vás čekají mezi 10. a.. Dobrý den pane profesore, chtěla jsem se zeptat,jestli není příliš brzo na 1.screening v 9+4tt. Teda myslím,že je to 1.screening,paní doktorka říkala,že mě čeká ultrazvukové vyšetření za které se platí 1500,- V 7+2tt mne odebrala krev a moč a objednala mě na ultrazvuk

Morris Race 4TT 10W-40, olej pro 4-taktní závodní motocyklové motory, plně syntetický Akční balení sleva 30% !!! Morris Race 4 TT 10W-40 je vysoc Velikost plodu v těhotenství V průběhu těhotenství rostou všechny děti různou rychlostí, uvedené údaje jsou proto pouze průměrem. Stejně tak jiné zdroje mohou uvádět odlišné údaje. Míry a váhy vašeho miminka se tak mohou značně lišit. Těhotenství trvá asi 40 týdnů od prvního dne posledního menstruačního cyklu do porodu (38 týdnů od oplodnění) 4. týden těhotenství (4tt) 23. září 2018 18. března 2019 Romana Volgemutová Ve čtvrtém týdnu těhotenství se v ženském těle zvyšuje hladina hormonů, díky které můžete, ale spíš nemusíte graviditu zjistit V tomto dílu se podíváme na milníky 16. až 20. týdne těhotenství. Vývoj miminka, první nácviky dýchání, začíná kolovat krev a dítě také rozpoznává zvuky zven.. 11) Vaginální ultrazvuk by měl být schopen prokázat přítomnost gestačního váčku, pakliže hodnota hCG dosáhla 1 000 - 2 000 mIU/ml. 12) Jediný hCG test nemůže být zárukou (ne)prosperujícího těhotenství. Vždy je potřeba hCG test zopakovat s časovým odstupem a doplnit ho UZ vyšetřením

Ja jsem v 8+4tt mela taky vacek bez plodu,proste se tam nevyvinul-nejednalo se o mimodelozni.Musela jsem na revizi 19.2.2014 a ted uz jsem zase tehotna 6+6tt :) Na kontrolu jdu v utery 13.5.tak trnu,aby tak konecne plod i srdicko byl Dr mi řekl, že jsem 6+4tt. První den poslední menstruace byl 21.5.. Miminko je v děloze, velikost gestačnío váčku a plodu je 1,46cm. Kontrola za 14 dní. Já pak ale doma koukla znovu do kalendáře a prostě mi to vychází, že od toho 21.5. do 28.6

Ultrazvuk 5+4tt, pouze gestační váček, je to problém

Dobrý den, našla jsem tu podobný dotaz, ale stejně se trochu liší. Tak jako paní která tu psala, jsem měla na ultrazvuku o týden méně (byla jsem v 5 týdnu a ukázal mi ultrazvuk 4tt). Ovu nemám opožděnou (12 DC) a MS plus mínus dva dny pravidelnou. Váček je v pořádku umístěn v děloze 1 týden těhotenství ultrazvuk Ultrazvuk - 21. týden těhotenství - YouTub . Doufám, že čtenářky povzbudím a dodám jim odvahu, že všechno dobře dopadne. Já jako prvorodička jsem hledala různé informace a ty tragické příběhy mě spíš znervózňovaly a bylo mi z nich smutno Morris Race 4TT 10W-40, olej pro 4-taktní závodní motocyklové motory, plně syntetický. Morris Race 4 TT 10W-40 je vysoce výkonný, plně syntetický motorový olej určený především pro sportovní motocykly, superbiky a závodní stroje. Tento olej je vyvinutý přímo díky nejnovějším zkušenostem závodních týmů a jeho. Špičkový ultrazvuk přesně zobrazí anatomické detaily, z nichž lékař pozná příznaky syndromu a dalších vrozených vad. U Downa to odborník dokáže už v 11. až 14. týdnu těhotenství, tedy ve chvíli, kdy plod má něco mezi 4,5 až 8,5 centimetru

Re: ultrazvuk 4tt

1. Ultrazvuk mozku u novorozence Dobrý den chtěla bych požádat o radu. Dne 7.8.2008 se nám narodil chlapeček v34+4TT.Porodní hmotnost 2760g,46cm,ph pupečníkové arterie:7,35,APGAR:9-10-10 bodů.dobrá poporodní adaptace na sále.Oběh-od přijetí oběhově stbilni.Ventilace-vcelém průběhu ventilačně stabilní.Neurologické vyšetření:Prematurita..
  2. imalni ivf s Femarou a Menopurem, 10 den cyklu ultrazvuk a na pravem ovariu 2x 18mm a 2x 16mm a na levem 2x 16mm a 3x 12mm folikly.aplikace 150 IU Menopuru a Cetrotide. 11den zase 150IU Menopur a Cetrotide a ve 20.15 Ovitrelle. 13 den cyklu punkce. Budou folikly spravne velikosti v to pondeli na punkci? Moc dekuji
  3. Počet dnů od ovulace (DPO) Hodnota HCG z krve (mlU/ml) 7 dní (3tt) 5 - 50: 14 dní (4tt) 5 - 426: 21 dní (5tt) 18 - 7.340: 28 dní (6tt) 1.080 - 56.50
  4. Ve 4tt jsem podstoupila ?velky rentgen zubu?, o tehotenstvi jsem nevedela, lekari prirozene poceti v nasem pripade již vyloucili. Jake hodnote, tedy cemu v prirozenem prostredi, by sla davka prirovnat a je zde i zanedbatelne riziko poskozeni plodu
  5. Ultrazvuk mozku u novorozence. | Dotaz od: zuzka. Chtěla bych požádat o radu. Chtěla bych požádat o radu. Dne 7.8.2008 se nám narodil chlapeček v34+4TT.Porodní hmotnost 2760g.
  6. Ultrazvuk v 1.trimestru Vloženo: 28.02.2018 Dobrý den pane profesore, chtěla jsem se zeptat,jestli není příliš brzo na 1.screening v 9+4tt. Teda myslím,že je to 1.screening,paní doktorka říkala,že mě čeká ultrazvukové vyšetření za které se platí 1500,- V 7+2tt mne odebrala krev a moč a objednala mě na ultrazvuk

Dobrý den pane doktore. Měla bych na Vás dva dotazy. 19.12.2019 jsem podstoupila ket, 2× pětidenní embrya (jedno kvalita A a druhé kvalita B). 31.12.2019 jsem byla na kontrole a hodnota hcg byla pozitivní 997. Po 6 dnech jsem byla znovu na kontrolní odběr a ultrazvuk a hodnoty už byly 15430 Pokud chce žena zjistit svůj termín porodu, existuje na internetu řada těhotenských kalkulaček, například: www.tehotenskakalkulacka.cz Jak se počítají trimestry v těhotenství? Těhotenství trvá 40 týdnů, rozdělujeme ho do třech trimestrů: trimestr- od 1. (neboli od prvního dne poslední menstruace) do konce 13. týdne trimestr- od 14. do konce 27. týdne trimestr. Komunitní web WomenZone se službou nabízející výpočet ovulace, plodných dnů a menstruace, diář, měření bazální teploty, kapesní kalendáře, upozornění na email aj. Poradna pro ženy a dívky. Potřebujete poradit? Ženské problémy vyřeší jedině žena

Genetický ultrazvuk 20.10.2006 - 20tt . Dnes byla maminka objednaná na Genetiku na velký ultrazvuk. Ultrazvuk jí dělala ta samá paní doktorka co před měsícem. Dnes nemohl bohužel Taťulda jít s námi, protože byl v práci, ale paní doktorka vytiskla mamince zase fotečku, tak mě alespoň taťka uvidí takhle Každý šestý pár má dnes problémy s početím, na vině jsou ženy i muži. Na otázky týkající se léčby neplodnosti vám odpovídá MUDr. Jan Šulc z Centra reprodukční medicíny GEST.Pomozte bourat společenská tabu v této oblasti. Zbývá 1000 znaků. Vepište prosím číslo. Take mam dvouleteho syna Jak jsem uz psala doktorce je 78 let a vubec nevim jak moc kvalitni ultrazvuk ma. To me prave hodne vydesila jak me dala pred 2 hotove negativni veci. Mestruace to neni a potrat take neprobehl, takze ji uz neverim. dost živé dítě Těhotenství jsem také zjistila brzy (ve 4tt) a sestřičky mi při. Řada žen prožívá střed těhotenství jako silně citové a erotické období.Některé ženy prožijí orgasmus poprvé až v těhotenství, u jiných se dostaví mnohem rychleji než obyčejně. Milování v těhotenství nemůže vyvíjející se plod ohrozit, je totiž v děloze chráněn plodovou vodou a vlastní děloha je ještě utěsněna hlenovou zátkou 4+4tt, testíky, ultrazvuk, obrovská radost a obrovský strach. Příspěvky uživatelky Freya. Repelent pro pulrocni miminko. Pá, 03/07/2015 - 16:33 | Komentáře: 4 . Daruji 2 neotevrena baleni Nutrilonu Comfort. Út, 28/04/2015 - 10:38 | Komentáře: 1 . V cem koupete po kybliku

Dne 19.5. u mě proběhl embryotransfer, první HCG tzn. 3.6.bylo 175,1 poté následoval první ultrazvuk dne 18. 6. a dle lékaře na ultrazvuku bez embryalních struktur, proto odběr na HCG a hodnota byla 5862. Pozvána na další ultrazvuk, který se konal 25.6. a na něm potvrzený plod i srdeční akce, která vypovídala, dle lékaře 6 tt Ultrazvuk jinak vše v pořádku. Nosní kůstka přítomna. Výpočty rizik: Trizotomie 21 - populač. riziko 1 v 988/upravené riziko 1 v 1392 Trizotomie 18 - popul. riziko 1 v 2443, upravené 1 v 20000 Trizotomie 13 - populač. riziko 1 v 7654 , upravené 1 v 20000

Ultrazvuk - Wikipedi

5.11.2007 paní doktorka si maminku pozvala znovu do ordinace a udělala jí ultrazvuk, aby se ujistila, že už mi bije srdíčko a dala mamince těhotenský průkaz.Maminka byla v 10+1tt a já jsem měřil 3,32cm . 22.11.2007 tatínek měl ten den 30. narozeniny a šel s maminkou na první velký ultrazvuk Informace a články o tématu Vyšetření v těhotenství. Praktické tipy o zdraví a Vyšetření v těhotenství. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit

Fotografie z 3D ultrazvuku v 6

ultrazvuk 17 4tt. byla jsem v út. na amniocentéze. Lucie Štiková (Štička) ID 21360, mimibazar.cz/sticka (7.2.2009, 12:14) Jarmilko, doufám, zatím všechna vyšetření v pořádku, na ultrazvuku také Ultrazvuk. Na ultrazvuku se v začátku těhotenství zobrazuje nejdříve gestační váček, takže od 4+4tt /počítáno při pravidelném cyklu od poslední menstruace/ a břišní sondou mu to může trvat až do ukončení 6 tt /při nepříznivých vyšetřovacích podmínkách či nekvalitním přístroji i déle,. Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli se da na zaklade Uz vysetreni v I.trimestru spolehlive zjistit stari plodu, respektive den oplozeni. Prvni UZ byl v 5+4tydnu dle PM,dle UZ- stari plodu 5+2, dalsi Uz byl v 6+4 tydnu dle PM, to uz byly viditelne srdecni ozvy,dalsi UZ byl v 9+2tydnu dle PM, a stari plodu dle UZ rovnez 9+2

Ultrazvuk - WikiSkript

NEJ miminko v bříšku - soutěž o nejoriginálnější ultrazvuk

Byla jsem na první kontrole 5.3., udělala mi ultrazvuk vnitřní a stěr, na UZV něco našla, velikost cca 3mm, dle ní stáří plodu 3 až 4 týdny.Včera, tedy 18.3 jsem byla na kontrola znovu, podotýkám, že 14 dní mě nechala nervovat jestli jsem těhu nebo ne - ona mi řekla - já nevím - takže včera, opět ultrazvuk, velikost. Ultrazvuk. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat v jakém tt pozná gynekolog, že miminku bije srdíčko. Už jednou jsem o miminko přišla a chtěla bych tam jít až bude jistý jestli je všechno v pořádku nebo naopak. Jsem na konci 5tt. Občas mě bolí břicho a někdy mě tam zobrazit celý dota Ultrazvuk v 6tt - co je vidět? minijane 25.11.2016 | návštěvník | Praha . 1 odpovědí; Dobry den, rada bych se zeptala podle posledni MS jsem 6tt, dle data oplodneni jsem 4tt a doktorka si me pozvala na utz, byl videt jen vacek - je to normalni co by melo byt i neco vic? Mluvila hned o potratu a dost me vystrasila. Odpovědět. Lik Ultrazvuk - vyšetření běžně prováděné v rámci screeningu, ke zjištění, zda se dítě správně vyvíjí, a k určení termínu porodu. Žloutenka typu B - forma žloutenky, která může být přenesena na dítě, pokud má matka virus v krvi během těhotenství

Byla jsem u paní doktorky ta mi dělala ultrazvuk a říkala,že mám hodně vysoko sliznici a že mam v děloze 2 milimetroví nález,že by to mohl být začátek těhotenství. Dělala mi krevní testy ale ty byli negativní. Zajímalo by mě co by to mohlo tedy být,když podle krevních testu nejsem těhotná. Paní doktorka mi chce. je to už víc jak měsíc a půl tedy od poslední MS a pořád nic, zvracím, dráždí mě pachy a nepatrně se mi vydouvá bříško:-) prsa mám nateklá, a mám takový hustý bělavý výtok. 4.1.jdu na první ultrazvuk,tak mi držte holky palečky :- Jinak Leni, chtela jsem ti rict, ze ten tvuj mimisek je na tom 3d ultrazvuku moc krasny a vypada uz uplne jako narozene miminko. Me se synem se bohuzel nepovedlo natocit 3d ultrazvuk, nevim proc. :(Leninka41 — 9. 11. 2009 11:31: Sakuro dík,je kouzelnej,je to o náhodě,asi se malý strašně rád předvádí :) Sakura — 9. 11. 2009 11:3

Takto jsem byla v klidu, protože syn měl čas do 42+1tt (nar. 40+4tt), pak bych začala hysterčit :D Hodně se objevovalo téma klystýr, v různých skupinách si to ženy často řešily, až jsem z toho byla nervózní. No doma 2x stolice a v aute 3x zvracení. Tělo je skvělé ultrazvuk. Dotaz: Dobry den,chcela by som sa opytat,v piatok som mala hcg 800,v pondelok som bola na sono ale doktor nic nevidel,tak ma poslal znova na testy.v pondelok som mala 1390.moze byt uz vidno na sone nieco?tehotenstvo mi zistili velmi skoro.ked som bola asi pred tyzdnom,tak mi doktor povedal ze v maternici mam nieco 1 cm a vcera to ist

5. týden těhotenství Babyonline.c

Máte foto ultrazvuku z 5

Na ultrazvuku jen dutinka v 4+1tt - Modrý koní

DC jsem si dělala ovulační test (na ultrazvuk mě pan doktor nepozval) a byl pozitivní, tzn. ovu by měla nastat 4. nebo 5.11. Odpovídala by tomu i bazální teplota a bolesti v podbřišku. 7.11. - 16. DC jsem začala slabě krvácet a mám stejné bolesti (ne moc velké)jako při menstruaci. Dnes jsem 18 DC a krvácím pořád, ne však. Moje těhotenství.cz | Oficiální profil webu pro maminky Moje těhotenství.c

4. týden těhotenství Těhotníče

1. 6. týden těhotenství: jak se vyvíjí miminko? - eMimino.c
  2. Diagnostické ultrazvukové systémy GE Healthcare Electric
  3. Ultrazvuková čistička a ultrazvukové čištění Ultrazvuk s

Ultrazvuk v 11. tt. uLékaře.c

8Antibiotika Furolin a Biseptol a vliv na vývoj plodu
  • Odmítnutí zájemce o práci vzor.
  • Genová rodina.
  • Diktator film.
  • Prodám pohovku brno.
  • Kryty bazen brno.
  • Philips s5050/64 aquatouch.
  • Makedonie eu.
  • Vtipné přání k 25 narozeninám pro muže.
  • Bechyňka 2018.
  • Hobit půlčík.
  • Iridium price.
  • Pes pro a proti.
  • Chili con carne recept.
  • Aby vlasy nesedively.
  • Mš černošice.
  • Petimesicni stene.
  • Klínovec bikepark.
  • Keramický anděl na čajovou svíčku.
  • Jak naladit univerzální ovladač hama.
  • Linkedin private profile.